Güvenlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulceron mideye iyi gelir dostlar

Go down

Ulceron mideye iyi gelir dostlar Empty Ulceron mideye iyi gelir dostlar

Post by Admin Thu Jul 24, 2014 7:20 pm

İyi günler arkadaşlar. Benim adım Mert. 24 yaşındayım ve askerde bu hastalıktan çok mustariptim. Midemde sürekli yanmalar, reflüler oluyordu. Özellikle eğitimden sonra çok yorulduğum zamanlarda çok faza mide ağrısı çekiyordum. Bir gün ağrılar o kadar ağırlaştı ki eğitime çıkamadım ve revire gittim. Revirdeki hemşire bana Ulceron isimli bu ilacı verdi ve her sabah kahvaltıdan önce kullanmamı söyledi. Önceleri tadından biraz nefret etsem de zamanla ağrılara daha fazla katlanmamak için o tada katlanmak zorunda kaldım. Günden güne ağrılarımın azaldığını, yanmaların neredeyse yok denilecek kadar azaldığını hissettim. Artık yorulduğumda bile hiçbir şekilde ağrı falan çekmiyordum. Ulceron hayatımın düzene girmesinde çok etkili bir şey olmuştu artık. Ağrılardan ve yanmalardan tamamen kurtuldum. Askerde birçok arkadaşımda böyle hastalıklar olduğu için onlara da Ulceron’u önerdim ve onlar da kullanmaya başladılar. Onların da birçoğunun iyileştiğini biliyorum. Gerçekten çok etkili bir ilaç. Kullanacak olanlara şimdiden geçmiş olsun diyorum.

ülser - Nutraxin.com.tr

Admin
Admin

https://guvenlik.aforumfree.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics